/ 7 نظر / 125 بازدید
راه های کسب درآمد از اینترنت

سلام دوست عزیز وبلاگ زیبا و مفید داری لینک وبلاگ شما را با نام پيام قلم ني در پیوندهای وبلاگ خود قرار دادم خوشحال می شم شما هم مارا لینک کنید. با سپاس فراوان از شما

بزرگترین اجتماع دختر پسرای ایرونی

دیگه لازم نیست هر روز وقت خود را توی سایتهای مختلف صرف كنید تا كلی عكس و مطلب مورد علاقه تان را پیدا كنید ! شما فقط باید ایمیل خودتون رو هر روز چک کنید و منتظر بهترین و بروزترین و جالب ترین مطالب و عکس ها باشید ! برای کسب اطلاعات بیشتر به ادرس http://tgroup.mihanblog.com مراجعه کنید. موفق باشید.

سهیل

عشق افلاطونی تجسم فکر معروف افلاطون که میگوید: هر انسان معشوقی دارد... ابتدا با یک جذبه و عشق و ولع فراوان به سوی او می رود..! ولی همینکه به وصال رسید! عشق در آنجا مدفون میشود. وصال مدفن عشق است و آغاز .........!!!!!؟ دلزدگی . تنفر و فرار . نظرتون در مورد این شعر ؟

حمید اکبری

عشق بچه گانه افلاطونیه. اگر به وصال برسه.دیگه بزرگ نمیشه. اگر عاشق فرصت پیداکنه وباعشقش بزرگ بشه.حتی اگر به وصال هم برسه.آن عظمت در جانش همواره ماندگار میگردد حتی اگر مصداق و معشوقش هم فنا ونابود گردد.آن شعله ازلی وابدی همواربرجانش فروزان است.عشق آن است که تا مرگ نیاید نرود.

سیاوش کاویان

استاد عزیز : دیدن یادداشت شما و عنایتی که میفرمائید همواره باعث افتخار من بوده و هست. دست های هنرمندتان هر روز توانا تر باد. شاد باشید.

حمید اکبری

دكتر جان رفتم ومطلب زير را گذاشتم: آيينه بي حياست احدي را مراعات نميكنه كه ما دروغ را بسيار دوست ميداريم. اما مارا كه خود حجاب خوديم بي واهمه رسوا ميكنه. در زمانه اي كه چندان شكسته ايم كه نتوان دگر شكست چين وچروك پيري ديگر موجب شكستن بيشتر نمي شود سياوش نازنين.ولي زندگي در پيري هم زيباست.

مرتضی از مرودشت

به به چه زیبا